Resultat bankcup 3. mars 2020

Resultatliste Jenter 2009  
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bergan,Eline Vegårshei IL 06:32 + 00:00
2 Lindtveit,Sofie Vegårshei IL 07:32 + 01:00
Resultatliste Gutter 2009  
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bakken,Olav Vegårshei IL 06:32 + 00:00
2 Strand,Oskar Vegårshei IL 06:44 + 00:12
Resultatliste Jenter 2008  
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bergan,Regine Vegårshei IL 06:50 + 00:00
Resultatliste Gutter 2008  
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bakken jr,Lars Vegårshei IL 07:50 + 00:00
2 Flaten,Georg S. Vegårshei IL 09:12 + 01:22
Resultatliste Gutter 2007  
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ausland,Christian Gjerstad IL 06:12 + 00:00
2 Bergan,Olav Vegårshei IL 07:30 + 01:18
3 Flaten,Jørgen Vegårshei IL 08:25 + 02:13
4 Hagelia,Oskar Vegårshei IL 08:43 + 02:31
5 Stebekk,Birger Skaaland Vegårshei IL 09:08 + 02:56
6 Saga,Lars Vegårshei IL 09:36 + 03:24
7 Sønstabø,Otto Værland Vegårshei IL 09:44 + 03:32
Resultatliste Gutter 2005  
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Vegerstøl,Trym Noraberg Vegårshei IL 09:02 + 00:00
Resultatliste Jenter 2010  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Andersen,Sara Vegårshei IL Fullført
  Bergan,Anna Vegårshei IL Fullført
  Flaten,Elise Vegårshei IL Fullført
  Oland,Mie Bråten Vegårshei IL Fullført
  Sunde,Solveig Vegårshei IL Fullført
  Vefald,Signe Vegårshei IL Fullført
  Aas,Selma Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Gutter 2010  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bjorkjenndal,Emil Vegårshei IL Fullført
  Faraj,Yazan NOTEAM Fullført
  Flaten,Ivar Endal Vegårshei IL Fullført
  Myhre,Amund Vegårshei IL Fullført
  Røyland,Jarle Vegårshei IL Fullført
  Watts,Lucas Bjorvatten Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Jenter 2011  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Engebrethsen,Linnea Hugstmyr Vegårshei IL Fullført
  Garthus,Kristine Vegårshei IL Fullført
  Lay,Paw Mu Taw Vegårshei IL Fullført
  Myhre,Anna Regine Vegårshei IL Fullført
  Nærestad,Sunniva Vegårshei IL Fullført
  Sørensen,Frida Selås Vegårshei IL Fullført
  Ånestad,Elvira Aas Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Gutter 2011  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bakken,Eirik Vegårshei IL Fullført
  Flaten,Sigurd S. Vegårshei IL Fullført
  Kaldal,Håvard Vegårshei IL Fullført
  Lindal,Fredrik Israelsen Vegårshei IL Fullført
  Myre,Olav Vegårshei IL Fullført
  Nærestad,Andreas Vegårshei IL Fullført
  Seremogos,Yuel NOTEAM Fullført
  Vegerstøl,Olav Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Jenter 2012  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Flaten,Gjertrud Endal Vegårshei IL Fullført
  Kaldal,Helle Vegårshei IL Fullført
  Mevatne,Gry Marit Vegårshei IL Fullført
  Myre,Olivia Vegårshei IL Fullført
  Nese,Lea Johanne Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Gutter 2012  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bergan,Magnus Vegårshei IL Fullført
  Engebretsen,Fillip H. Vegårshei IL Fullført
  Felle,Bård Gunnar Rudnes Vegårshei IL Fullført
  Skogby,Gabriel Røer Vegårshei IL Fullført
  Straum,Mateo Dehli Vegårshei IL Fullført
  Sunde,Torstein Vegårshei IL Fullført
  Thorvaldsen,Jonathan Vegårshei IL Fullført
  Vierli,Andreas Vegårshei IL Fullført
  Øya,Ravn Matheo Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Jenter 2013  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Andersen,Bianca Vegårshei IL Fullført
  Kristensen,Jenny Marie Vegårshei IL Fullført
  Lindtveit,Signe Vegårshei IL Fullført
  Løvnes,Alma Vegårshei IL Fullført
  Oland,Tuva Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Gutter 2013  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Esperås,Lasse Vegårshei IL Fullført
  Straum,Fillip Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Jenter 2014  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bakken,Lina Emilie Vegårshei IL Fullført
  Selåsdal,Torill Amalie Vegårshei IL Fullført
  Straum,Charlotte Dehli Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Gutter 2014  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bråten,Emil Åkre Vegårshei IL Fullført
  Jorstad,Caspian Vegårshei IL Fullført
  Lunden,Knut Erling NOTEAM Fullført
  Løvdal,Milian Vegårshei IL Fullført
  Rønningen,Jens Vegårshei IL Fullført
  Skogby,Edvald Røer Vegårshei IL Fullført
  Sønstabø,Jakob Værland Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Jenter 2015  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bergan,Hedda Vegårshei IL Fullført
  Fjeld,Anine Selås Vegårshei IL Fullført
  Garthus,Helene Vegårshei IL Fullført
  Kaldal,Julie Vegårshei IL Fullført
  Kristensen,Kaja Elise Vegårshei IL Fullført
  Myre,Sophia Vegårshei IL Fullført
  Sandnes,Isabell Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Gutter 2015  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Færsnes,Daniel Vegårshei IL Fullført
  Jakobsen,Elias Ra Vegårshei IL Fullført
  Kaldal,Jaran Vegårshei IL Fullført
  Kaldal,Sindre Vegårshei IL Fullført
  Lindal,Jørgen Vegårshei IL Fullført
  Løvnes,Aksel Vegårshei IL Fullført
  Ordahl,Mathias Vegårshei IL Fullført
  Skogby,Neri Vegårshei IL Fullført
  Vierli,Jakob Vegårshei IL Fullført
  Ånestad,Nor Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Jenter 2016  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bjørnstad,Mari Ufsvattn Vegårshei IL Fullført
  Løvdal,Elia Vegårshei IL Fullført
  Myre,Louisa NOTEAM Fullført
Resultatliste Gutter 2016  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Jakobsen,Emilian Ra Vegårshei IL Fullført
  Lunden,Lars Olav NOTEAM Fullført
  Mevatne,Knut Andre Vegårshei IL Fullført
  Nylund,Alfred Ormshammer Vegårshei IL Fullført
  Selåsdal,Knut Olav Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Jenter 2019  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Christiansen,Vilje Dalen Vegårshei IL Fullført
Resultatliste Damer Senior 1 runde  
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugland,Randi Vegårshei IL 15:55 + 00:00
Resultatliste Herrer Senior 1 runde  
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Aasbø,Mathias Songe Gjerstad IL 13:22 + 00:00
2 Solfjeld,Georg Tvedestrand 17:50 + 04:28
Resultatliste Herrer Senior 2 runder  
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Myhre,Tor Vegårshei IL 24:13 + 00:00
2 Solfjeld,Simen Tvedestrand 24:29 + 00:16
3 Tveiten,Olav Vegårshei IL 24:34 + 00:21
4 Frorud,Espen Skiptvet IL 24:42 + 00:29
5 Nygårdseter,Sten Åge Vegårshei IL 25:29 + 01:16
6 Vestøl,Anders Vegårshei IL 26:00 + 01:47
7 Selås,Ola Kristen Haugland Vegårshei IL 26:52 + 02:39
8 Flaten,Terje Vegårshei IL 27:05 + 02:52
9 Solfjeld,Erik Tvedestrand 27:06 + 02:53
10 Myhre,Vemund Vegårshei IL 27:10 + 02:57
Resultatliste Trimklasse uten tid  
Plass Navn Klubb                  Tid
  Jiliati,Abdu Vegårshei IL Fullført
  Juliati,Sidra Vegårshei IL Fullført
  Vegerstøl,Ingrid Vegårshei IL Fullført
  Ånestad,Målfrid Aas Vegårshei IL Fullført

Resultatene kan også sees her: https://resultat.heia-heia.no/Bankcup2020/20200303/index.htm